O mně


Práce realitního makléře mě baví, proto se ji snažím dělat na špičkové úrovni.

Využívám profesionálního fotografa, točím video prohlídky s leteckými záběry, dělám Home Staging, 3D vizualizace a virtuální prohlídky nemovitostí, umím aukce, pracuji na sociálních sítích, ale taky třeba umím nemovitost prodat diskrétně bez inzerce a přesto rychle a za dobrou cenu. Jak to dělám? Mám totiž rozsáhlou databázi poptávajícíh klientů, kteří na Vaši nemovitost čekají, peníze mají připravené a o ceně nesmlouvají. Ať už se domluvíme na jakémkoliv postupu, buďte si jisti, že vše udělám s jasným cílem, prodat Vaši nemovitost za co nejvyšší cenu k Vaší plné spokojenosti. 

Skvěle mi při tom rovněž pomáhají i moje dlouholeté obchodní zkušenosti z oblasti stavebnictví, díky kterým dokážu nejen posoudit skutečný stav nemovitosti, ale třeba i odhadnout orientační náklady na případnou rekonstrukci.

Svoji práci nikdy neberu jako byznys, ale jako službu. Proto je pro mne třeba samozřejmostí bezplatné poradenství a konzultace pro všechny, včetně těch, kteří moje ostatní služby nevyužijí. Nejdůležitější pro mne totiž není výše mé provize, ale moje dobré jméno a pověst. Často proto dělám věci jinak, než je běžné, ale vždy ve prospěch svých spokojených klientů. Přidejte se k nim.

Potřebujete poradit nebo pomoct s prodejem nebo koupí nemovitosti?
Preferujete osobní přístup a je pro vás důležitý výsledek?
Jsem tu právě pro Vás, postarám se o to.

Pokud máte jakékoliv otázky, neváhejte se zeptat. Rád Vámi je zodpovím.

30+
roků obchodu ve stavebnictví
2+
roky v realitách
20+
zobchodovaných nemovitostí
Stanislav Tichý

Proč prodávat právě se mnou?


KONZULTACE ZDARMA


Dříve než se pustíte do prodeje, zvu Vás na kávu nebo čaj a konzultaci zdarma.

JDU S DOBOU


Pro dosažení nejlepších výsledků používám moderní nástroje a nové metody.

MÁM PŘEHLED


V regionu, kde pracuji, se skvěle vyznám. Jsem zde totiž doma. Žiju tady.