Luxury Living


slider-jorid-sophia-city

Interiéry na míru

Koupí nemovitosti to nekončí. Vaše nové bydlení Vám vybavíme zakázkovým nábytkem na míru podle Vašich představ.
 
 
 
Obývací pokoje
Stolky, skříňky pod televize, obývací stěny...
obyvaci-pokoj
Máte-li o svém obývacím pokoji přesnou představu, nebo naopak podle vás skýtá jeho zařizování neřešitelný problém, svěřte se našim odborníkům. Poradíme, navrhneme a zpracujeme optimální řešení pro váš domov. 
ukázat víc    chci cenovou nabídku
 

 

Ložnice   
Vestavné skříně, postele, noční stolky, komody...
bedroom
Nejdůležitějším kusem nábytku v každé ložnici je postel. Zdravý spánek se odvíjí mimo jiné i od velikosti a provedení postele. Ani ložnice, které mají specifické rozměry nebo nároky, nemusí znamenat kompromis. Postel na míru vyrobená pro Vaše maximální pohodlí bude respektovat Vaše potřeby a ladit s ostatním zakázkovým nábytkem. 
ukázat víc    chci cenovou nabídku
 
 
Koupelny
Skříňky pod a nad umyvadlo, koupelnový nábytek, police...
bathroom
Koupelnový nábytek plní v první řadě estetickou funkci, dotváří totiž celkový vzhled vaší koupelny. Měl by ale také maximalizovat úložný prostor v místnosti a zároveň zakrýt potrubí a odpadové roury. Mezi koupelnový nábytek patří zrcadlo (skříň se zrcadlem), poličky, skříňky pod umyvadlo, skříňky na ručníky a osušky a skříňky s košem na špinavé prádlo.
ukázat víc    chci cenovou nabídku
 
 
Kuchyně
Kuchyňské linky, police, skřínky, jídelní sestavy, bary...
kitchen
Našim zákazníkům také často navrhujeme řešení pro kuchyňské linky do paneláku. Při výrobě kuchyňského nábytku i každé jednotlivé kuchyně na zakázku dbáme na moderní a zajímavý design.
ukázat víc    chci cenovou nabídku
 
 

Splňte si sen o stylovém a funkčním interiéru s nábytkem na míru

Chcete svůj interiér využít na maximum? Vyrobíme pro vás nábytek na míru, který bude praktický a zároveň stylový. Každý prostor je jedinečný a jedinečné musí být i jeho zařízení.Zabýváme se zakázkovou výrobou kuchyňských linek, schodišť, dveří, oken, vestavěných skříní, kancelářského nábytku, dětských pokojů a ložnic, zahradních pergol, a výrobou ostatních výrobků z laminované dřevotřísky, dýhovaného materiálu a masivního dřeva. Výrobky zhotovujeme vždy podle přání a požadavků zákazníka přesně na míru. Všechny výrobky dodáváme včetně montáže a dopravy. 

  
Ukázky realizací 
1 2 3 4 5 6
 
1-1
2-1
3-1 4-1 5-1 6-1
1-2 2-2 3-2 4-2 5-2 6-2
 
1-3 2-3 3-3 4-3 5-3 6-3  
  
 
Nechte si zpracovat nezávaznou cenovou nabídku
Zadejte krátce svůj požadavek, pro upřesnění podrobností Vás budeme kontaktovat